ПоддержатьУкраїнська

“Проти продажу землі лише вороги податків і розвитку країни”, – гендиректор агрофірми

StopCor
StopCor

StopCor

“Проти продажу землі лише вороги податків і розвитку країни”, – гендиректор агрофірми

Проти легалізації продажу землі насправді виступають не представники українського суспільства, а ті, хто не хоче сплачувати податки та не бажає збільшення пенсій. Про це сказав генеральний директор агрофірми "П'ятихатська" Олександр Поворознюк у блозі СтопКору.

“У нашому Петрівському районі (Кіровоградська область – ред.) існує 415 одноосібників і фермерів. Загалом, усі вони сплачують податків на суму близько 300 тисяч. Водночас моя агрофірма “П’ятихатська” сплачує 25 мільйонів. Так відбувається, тому що всі їхні урожаї продаються з-під КамАЗів, з-під комбайнів за готівку, а податки ніхто не сплачує. Нам же, фермерам з довгостроковою орендою, нічого боятись. Не варто боятися й іншим людям. Ніхто не збирається приходити завтра, щоб забрати землі чи їх продати. Усе за власним бажанням. Люди хочуть – продають, не хочуть – не продають”, – наголосив він.

За словами підприємця, таку схему часто провертають із полігонами – коли лише мала частина земель використовується за призначенням, а інше лишається в неоподаткованій тіні.

“Наведу яскравий приклад. Подумайте лишень про ті самі полігони. Скільки у нас державних земель на полігонах? Проаналізуймо, скільки звідти платять податків? Скільки платять податків на конезаводах? А фактично їх сплачують із трьохсот гектарів, що йде на коней. Все інше – як за готівку сіється, так за готівку і продається. От тим, хто веде такі "бізнеси", і потрібно боятись. А вони й бояться, тому й проплачують мітинги та акції, підбурюють народ. І от, хто фінансує протести в Україні проти земельної реформи? Висновок один: ті, хто боїться втратити цю землю", – зазначає Поворознюк.

Другие новости