ПоддержатьУкраїнська

Псевдоремонтом доріг на Дніпропетровщині, який розслідує "СтопКор", зацікавились у ГПУ

StopCor
StopCor

StopCor

Псевдоремонтом доріг на Дніпропетровщині, який розслідує 'СтопКор', зацікавились у ГПУ

Прокуратура Дніпропетровської області затримала керівників ДП «Дніпропетровський облавтодор» та ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», які в 2016-17 рр. вносили до актів виконаних робіт завищені показники виконаних робіт з будівництва та ремонту доріг, чим спричинили збитки державі майже на 4 млн грн. Про це у соцмережі повідомив Генпрокурор Юрій Луценко.

«На цей час слідством задокументовано 7 епізодів злочинної діяльності вказаної групи. Найбільш показовим є підписання акту виконаних робіт на суму понад 1 млн грн, хоча встановлено, що роботи взагалі не виконувались, а лише зафіксовані «на папері».

Наразі махінаторам обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави 10 млн грн», – написав Луценко на своєму Фейсбуці.

«Юрій Луценко дуже занепокоєний тим, що відбувається у Дніпропетровській області стосовно ремонту доріг з боку ДП «Дніпропетровський облавтодор» та ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України». Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook

Хотіли б також додати, що така ситуація склалася по всій області і з ремонтом доріг, і з розчисткою річок і псевдобудівництвом,

де крадуть гроші, а це взагалі наші податки, які змогли б підняти державу дійсно до європейського рівня…», – зазначають активісти «Стоп корупції» з Марганця.

Псевдоремонтом доріг на Дніпропетровщині, який розслідує ''СтопКор'', зацікавились у ГПУ

Нагадаємо, раніше на Дніпропетровщині марганецький осередок ГО «Стоп корупції» викрив корупційну складову під час ремонту  вулиці Гідності. За даними активістів, торги серед фірм-виконавців кілька разів скасовували, а сума ремонту за цей час збільшилася з 8 до 16 мільйонів гривень. Подробиці повідомили місцеві представники проекту.

«Через корупційну складову ремонт вулиці ніяк не можуть провести. Перші торги відбулись 30 травня 2017, де переможцем стала ТОВ «БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ», ЄДРПОУ 40130383. Пропозиція: 8 294 429,57 грн. Після чого торги було скасовано. Другі торги відбулись 2 серпня 2017, де перемогла ТОВ «РЕМШЛЯХБУД», ЄДРПОУ 20488682. Пропозиція: 7 610 200,00 грн. Торги знову скасовано, мабуть, не потрібна фірма. Треті торги відбулись 5 жовтня 2017. Перемогла ТОВ «БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ», ЄДРПОУ 40130383. Пропозиція: 8 494 429,57 грн. Знову ж таки скасували торги. 22 червня 2018 о 15:45 пройшов аукціон на капітальний ремонт дороги по вул. Гідності у м. Марганець Дніпропетровської області.

Псевдоремонтом доріг на Дніпропетровщині, який розслідує ''СтопКор'', зацікавились у ГПУ

Переможцем стала фірма дочірнє підприємство «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР» ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ», яка запропонувала 15 600 000,00 грн. Ми слідкували за тендерами та за сумою, яка необхідна на все це дійство і помітили, що вона постійно зростала з 8 млн грн до 16 млн грн. Мабуть, хтось дуже хоче заробити на цьому. І ось у вівторок 26 червня 2018 року тендерна комісія безпідставно відхилила переможця. Тож переможцем стало ТОВ «БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ».

Ми все ж сподіваємося, що ремонт буде зроблений під натиском громадськості. Проте ми стурбовані, що роботи проводитимуться з порушенням техніки безпеки та законодавства України і внаслідок цього можуть постраждати люди.

Хочемо почути офіційну версію керівника департаменту житлово-комунального господарства Дніпропетровської обласної державної адміністрації та осіб, які відповідають за проведення тендерів, а також пояснення голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації з приводу… чому постійно переносились торги? Чому вдвічі виросла сума ремонту? Коли ж нарешті буде відремонтована вул. Гідності?

Ми змушені звернутися до правоохоронних органів стосовно цієї ситуації.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян», – розповіли у «СтопКорі».

Другие новости