ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на середу, 4 липня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на середу, 4 липня

У середу в Україні буде мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. Температура повітря вночі складе +8...+20 градусів, удень +17...+29. Вітер змінних напрямків, переважно північний, західний, північно-західний, південно-західний і північно-східний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі температура повітря складе +11...+16 градусів, удень – від +19 до +24. Вітер північно-західний, західний, південно-західний і північний, 1-6 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +12...+18 градусів, удень повітря прогріється до +24...+26. Вітер західний, північно-західний і південно-західний, 1-5 м/ с.

У Криму буде мінлива хмарність. На більшій частині півострова очікується суха погода. Вночі температура повітря складе +16...+20 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +24 до +29. Вітер північний, північно-західний, північно-східний і західний, 1-5 м/с.

У східних областях буде хмарно з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі до +14...+18 градусів, денна температура повітря складе +25...+27. Вітер західний, північно-західний, північно-східний і північний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститися до +8...+12 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +17...+25. Вітер східний, південний, західний, південно-західний і південно-східний, 1-5 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі до +10...+12, удень - до +21...+23 градусів. Вітер переважно північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +12...+14 градусів, удень – від +22 до +24. Вітер північно-західний, західний і південно-західний, 1-6 м/с.

Другие новости