ПоддержатьУкраїнська

"Робив благо для країни": фігуранти "плівок Єрмака" дали відверте інтерв'ю (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

'Робив благо для країни': фігуранти 'плівок Єрмака' дали відверте інтерв'ю (відео)

Позаштатний співробітник оперативного управління СБУ Сергій Шумський, який фігурував у "плівках Єрмака" заявив, що думав, що "робив благо для країни", тому що не пускав до посад "заплямовані" фігури.

 Фото: скріншот

Про це він розповів в інтерв’ю Bihus.info, в якому брав участь і його "колега" Дмитро Штанько.

Шумський був упевнений що "робив благо для країни, бо не дозволяв пропускати у вищі ешелони влади людей, які себе якось заплямували".

За словами фігурантів "плівок", попри те, що вони обоє з органів внутрішніх справ, записи розмов Єрмака не були спецоперацією правоохоронців.

Штанько заявив, що з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком не знайомий, знає лише його брата – Дениса, за проханням якого шукав кандидатів на різні державні посади, пише Українська правда.

Шумський розповів, що Денис якось відразу після оголошення перемоги Володимира Зеленського на виборах президента покликав його додому для знайомства з Андрієм, який на той час був помічником Зеленського.

За його словами, Денис подзвонив йому і сказав, що брату треба допомога, і що Шумський, можливо, "буде чимось корисним молодій команді Зеленського".

Шумський додав, що пішов на цю зустріч, вона була вдома у Єрмаків і на ній були лише вони утрьох.

За його словами, він був цікавий Андрію Єрмаку тим, що працює зі спецслужбами, які в нашій країні "володіють найбільш достовірною інформацією".

Шумський розповів, що Єрмаки просили його консультувати їх щодо різних кандидатів. Інформацію про людей він нібито збирав "на просторах інтернету" і не залучав до цього свої зв’язки.

Він також запевняє, що вони з Андрієм Єрмаком "не друзі ні в якому разі", і що він був для Єрмака "ресурсом, який було дуже зручно використовувати", бо був безкоштовним.

https://www.youtube.com/watch?v=bRJJbM2DPj8&feature=emb_logo

Як повідомляв "СтопКор" раніше, брат очільника Офісу Президента Дениса Єрмака організував схему з продажу керівних посад у державних установах. Зокрема, посаду голови Адміністрації морських портів України (АМПУ) він оцінив у півмільйона доларів та домовився за "угоду" з Федором Єфименком.

Другие новости