ПоддержатьУкраїнська

Шулявський перехід пішов хвилями одразу після відкриття (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Шулявський перехід пішов хвилями одразу після відкриття (відео)

«Шулявський міст втомився, трохи відпочив – і знов поїхав», – так у Твіттері прокоментував відкриття розв’язки столичний міський голова Віталій Кличко і додав відповідне відео.

Та чи справді все так просто і райдужно? Що кияни отримали за фактом замість обіцяного трилисника і чому новеньке покриття водії почали порівнювати з пральною дошкою? Дізнавалась Альона Середа.

https://www.youtube.com/watch?v=FtYHIiqUSGI

Як зазначає транспортний інженер Віктор Петрук, за технологією на Шулявському мав бути вкладений так званий «гусасфальт». Це асфальт, який вкладається не шляхом ущільнення, трамбування катками, а шляхом заливання.

Та генеральний підрядник чомусь вирішив змінити технологію і замінити гусасфальт на звичайний асфальт.

«Можливо, оскільки вкладення асфальту на холодний металевий шляхопровід відбувалося зимою, то була порушена технологія, асфальт був занадто холодний і каток не міг його розкатати. І через порушення технологій ми отримали ідеально хвилястий міст», – вважає експерт.

 Через порушення технології отримали хвилястий міст - Віктор Петрук

Тож виявляється, що й сам шляхопровід теж поки недобудований – чекає на другий шар асфальту. І його укладку, вочевидь, перенесли на весну.

Але зважаючи на рух та майбутні опади, в якому стані зможе дожити це покриття до потепління? І чи не доведеться його знову змінювати? Здається, у столичній мерії цими питаннями вирішили не «заморочуватись».

Другие новости