ПоддержатьУкраїнська

У Дніпрі колишня власниця бази відпочинку «Дубравушка» намагається «віджати» комплекс

StopCor
StopCor

StopCor

У Дніпрі колишня власниця бази відпочинку «Дубравушка» намагається «віджати» комплекс

У місті Дніпро колишня власниця бази відпочинку «Дубравушка» Тетяна Дружиніна (раніше Мановська) намагається повернути собі підприємство. База спокійно працювала та розвивалася довгих 4 роки, проте саме зараз із подачі жінки розпочалася судова тяганина.

 Фото: kadett.in.ua

Ще у далекому 2011 році Дружиніна разом із чоловіком віддала базу відпочинку як заставу в банку. Адже до цього родина взяла кредит, який не виплачувала. Згодом жінка відмовилася від прав на базу й історія, здавалося б, вичерпалася. Банк продав підприємство іншому власникові, який почав вести там господарську діяльність та розвивати її.

Варто зазначити, що на базі проводять безліч заходів: міжнародний професійний чоловічий тенісний турнір LAKE PARK OPEN-2021 М 15 або бійцівський вечір під назвою «Fight Show Sikario 4».

https://www.facebook.com/100001169510269/posts/3968929423156002/?d=n

Проте у червні Дружиніна чомусь вирішила заявити права на базу, до якої вже 4 роки не має відношення. Слідчий у справі просить у суду накласти арешт на комплекс, заблокувавши тим роботу бази відпочинку. При цьому здійснюється спроба зупинити роботу підприємства саме тоді, коли розпочався сезон.

Учора, 16 червня, відбулося засідання суду у справі.

На місце події прибули активісти ВГО «Стоп корупції» – задля того, щоб провести акцію протесту, а також зафіксувати перебіг засідання.

«Суд – не знаряддя рейдерства. Збережемо ДУБРАВА-ПАРК!» – закликали мітингувальники.

У результаті Індустріальний суд міста Дніпра відклав розгляд у зв’язку із клопотанням слідчого. Справу перенесли на 22.06 на 12.00.

Зазначимо, сама Дружиніна зазначає, що її нібито примусили підписати документи та відмовитися від прав на комплекс. Водночас нові власники повідомляють, що їхнє підприємство купило корпоративні права та здійснює свою діяльність відповідно до норм чинного законодавства.

Другие новости