ПоддержатьУкраїнська

У Кабміні придумали, як подолати бідність в Україні

StopCor
StopCor

StopCor

У Кабміні придумали, як подолати бідність в Україні

Під час засідання Кабінету міністрів України було ініційовано план, згідно з яким жителі країни почнуть ставати багатшими. Можновладці переконані, що їхня ідея допоможе українцям досягти європейських стандартів життя. 

Новину передає "Преса України".

У Кабміні затвердили план заходів щодо реалізації Стратегії подолання  бідності. Можновладці планують підвищити дієвість політики зайнятості, підвищити грошові доходи населення, забезпечити доступ  населення до соціальних послуг і мінімізувати соціальне відчуження найбільш вразливих категорій населення.

Відзначимо, що за даними ООН в Україні за межею бідності проживає 80% населення. По заможності Україна стоїть у списку поруч із найбіднішими країнами світу. Так, в Африці поріг бідності – 1,25 долара на день, а в Україні – 1,5 долара. За стандартами ООН, якщо людина витрачає на проживання та харчові продукти менше ніж 5 доларів на день, а на місяць менше ніж 150 доларів, то вона живе за порогом бідності.

Тим часом експерти стверджують, що українці почнуть багатішати. Так, зі слів колишнього голови заступника Нацбанку України Олександра Савченко, у 2018 році реальна середня зарплата українців може становити біля 8 тисяч гривень.

Нагадаємо, курс долара в Україні почав стрімко дешевшати. Офіційна вартість американської валюти опустилася нижче 27 гривень.

Другие новости