ПоддержатьУкраїнська

У Києві мешканці ЖК стали заручниками у своїй квартирі без світла, їжі та води

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві мешканці ЖК стали заручниками у своїй квартирі без світла, їжі та води

Завтра буде тиждень відтоді, як мешканець однієї з квартир столичного житлового комплексу Park Avenue не може вибратися зі свого житла. Його квартиру «під шумок» карантину продав приватний виконавець.

 Фото з відкритих джерел

«Приватний виконавець, скориставшись можливістю, коли суди заблоковані, не працюють та не можуть захистити права громадянина, продав з електронних торгів мою квартиру. Це сталось у той час, коли цивільні судді Апеляційного суду не ходять на роботу та не можуть розглянути мою скаргу щодо заочного рішення, на основі якого була продана квартира. Без юридичного підґрунтя та без мого відому відбувся продаж», — розповів бранець власного житла «СтопКору».

За його словами, покупець заблокував родину у квартирі, намагаючись звідти їх вижити.

«Якби не було карантину, цього б і не сталося, — бідкається Іван. — Раніше нам сусідка приносила харчі, тепер її залякують охоронці під дверима. У перший день нас забризкували сльозогінним газом. Я не знаю, як ми проживемо цей день. Світло вимкнули. Сусідка плаче через те, що її травлять».

Люди запропонували мирову угоду: повернути гроші в обмін на квартиру. На пропозицію покупець не пристав, адже заплатив лише 2/3 вартості на електронному майданчику.

«Самоуправство ОСББ, спонсороване покупцем, який претендує на мою квартиру та хизується цим», — упевнений Іван.

За словами чоловіка, він — боржник «Дельта-банку», який розвалився. Викупити борг він не міг, а на торги потрапляють усі об’єкти нерухомості, які є у власності боржника. Поки власник житла чекав на домовленість із банком, щоб викупити кредит, приватний виконавець зробив свою роботу та нічим не захищений об’єкт виставили на продаж.

Другие новости