ПоддержатьУкраїнська

У Києві тітушки вибили скло в приміщенні "Київметробуду" – відео

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві тітушки вибили скло в приміщенні 'Київметробуду' – відео

Недобудоване метро на Виноградар, кримінальні провадження і сумнівні зв’язки: 17 грудня 2019 року акціонери компанії ПАТ "Київметробуд" провели позачергові загальні збори та ухвалили рішення достроково припинити повноваження Наглядової ради й звільнити гендиректора Василя Кобіля. Та неефективні менеджери не цураються найбрудніших методів, щоб втриматися біля годівниці.

https://www.facebook.com/1602446153357239/posts/2478623775739468?vh=e&d=n&sfns=mo

Нагадаємо, за час перебування Василя Петровича Кобіля на посаді у столиці не було збудовано жодної нової станції метрополітену.

"За ним було помічено безліч порушень, які зафіксовані правоохоронними органами. Серед відомих мені – використання коштів за нецільовим призначенням", – коментує новопризначений голова Наглядової ради підприємства Олег Токарев.

Акціонерам активно намагалась завадити банда сторонніх молодиків спортивної статури. Тітушки, яких представники компанії пов’язують з тепер вже ексдиректором Кобілем та його оточенням, спробували виламати двері, щоб потрапити всередину приміщення, де тривали збори.

На відзнятих кадрах видно, як група чоловіків у спортивних костюмах спочатку силою намагається відчинити двері, після чого один з них кидає каменем у скло й розбиває його.

Тітушки атакували збори акціонерів Фото: скрін

Згодом група молодиків під керуванням ватажка, в якому впізнали начальника охорони Вадима Столара, закидала камінням з усіх боків будівлю, потрощила вікна та двері, напустила газу у приміщення. Найбільшого удару зазнала актова зала, де мали проходити збори. У такий спосіб спеціально навчені молодики намагалися зірвати проведення зборів акціонерів.

Та агресивними діями найманців спроби рейдерів втримати "Київметробуд" не обмежились, тому вони вирішили долучити до справи "чорних реєстраторів".

Докладніше про це – в аналітичному матеріалі: "У "Київметробуді" пояснили, чому досі не збудоване метро на Виноградар".

Другие новости