ПоддержатьУкраїнська

Траси в 7 областях перекриті: українці протестують проти ринку

StopCor
StopCor

StopCor

Траси в 7 областях перекриті: українці протестують проти ринку

В Україні противники земельної реформи продовжують боротися.

Слідом за Києвом, де активісти перекрили Хрещатик, мітинги також проходять на дорогах в семи областях, передає "Укравтодор".

У Запорізькій області фермери перекрили рух автотранспорту на автодорозі Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км. 339 + 000 і 384 + 000.

У Вінницькій області аграрії перекрили рух на автомагістралі Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка, км. 404 + 460. Пропускають тільки техніку спецпризначення і автобуси.

У Черкаській області фермери перекрили рух на автодорозі Київ-Одеса, км. 143 + 950. Близько 120 чоловік повністю перекривають рух в обох напрямках приблизно на 5-10 хвилин. Потім пропускають транспорт. Потім знову перекривають.

У Рівненській області на автодорозі Київ-Чоп, км. 290 + 000 проходить акція протесту аграріїв, по пішохідному переходу періодично рухаються громадяни, представники Всеукраїнської аграрної ради. Пробок немає. Автомобілі періодично пропускають.

У Полтавській області на трасі Київ-Харків-Довжанській, км. 260 + 000 акція протесту, учасники протесту перекрили рух транспорту шляхом руху по пішохідному переходу. На місці події працює Національна поліція.

У Чернігівській області на дорозі Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, км. 98 + 100 с.Копті аграрії перекрили рух шляхом безперервного руху по пішохідному переходу. Періодично пропускають т/з через 5-10 хвилин.

В Одеській області на трасі Київ-Одеса, км. 318 + 000 проходить акція протесту аграріїв.

Мітингувальники перекривають дорогу шляхом постійного руху по пішохідному переходу.

Другие новости