ПоддержатьУкраїнська

У Мін’юсті відмовились пояснювати призначення на державну топпосаду «зашквареного» Коробка

StopCor
StopCor

StopCor

У Мін’юсті відмовились пояснювати призначення на державну топпосаду «зашквареного» Коробка

Хто стоїть за наймасштабнішою кредитною аферою в Україні? Журналісти з’ясували: до фірми «Майвон компані», яка є проміжною ланкою шахрайської схеми, причетні чинні керівники державної пенітенціарної та кримінально-виконавчої служб Сергій Дмитренко та Василь Коробко.

«Це не те що біда, це потрібно викорінювати, бо вони з угруповання перетворилися на організовану злочинну групу, де крім простих, але розумних бандитів, є ще державні діячі, які можуть це все покривати й тримати під контролем», – коментує юрист Богдан Хаустов.

https://www.youtube.com/watch?v=D-nAjuTirKA

Та у справі замішані не лише головні тюремники країни – як виявилось, майже всі 36 компаній зі списку ГПУ пов'язані між собою через засновників, учасників та бенефіціарів.

Так, власник семи з них – такий собі Андрій Котелевець. Однак кінцеві бенефіціари цих фірм знаходяться не в Україні, а на Сейшелах. Причому всі – за однією адресою, яку Гугл-мапс чомусь не бачить.

В Міністерстві юстиції від коментарів про дивне призначення Василя Коробка відмовились, Натомість відправили журналістів до самої кримінально-виконавчої служби. Утім пан керівник давати коментарі не зволів, кинувши на амбразуру робітників відділу діловодства.

 Новопризначений голова служби не має профільного досвіду

Тож анонсований головою Мін’юсту «хрестовий похід» проти корупції почався не досить вдало. Та питання залишається відкритим: чому на посаду, яку має обіймати чиновник з кришталевою репутацією, призначають зашкварену в шахрайстві та некомпетентну людину?

У нас є гіпотези. Утім для того, щоб не бути голослівними, ми продовжимо стежити за перебігом подій. Підписуйтесь на наш канал, ставте лайк і не забувайте дотримуватися закону!

Другие новости