ПоддержатьУкраїнська

"У НАДС перевірятимуть “доброчесність” кандидатів на державні посади", – Сорока (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

'У НАДС перевірятимуть “доброчесність” кандидатів на державні посади', – Сорока (відео)

У Національному агентстві України з питань державної служби функціонуватиме відділ, який перевірятиме кандидатів на державні посади на "доброчесність". Про це в ексклюзивному коментарі "СтопКору" повідомив голова комісії з питань вищого корпусу державної служби НАДС Сергій Сорока.

"На минулому засіданні Кабміну схвалили нову редакцію постанови №246 на порядок проведення конкурсів, де вже знову є компетентність, яка називається "доброчесність". Вона була у найпершій редакції. У нас буде служба, яка перевірятиме у відкритих джерелах, наскільки спосіб життя та заявлені статки відповідають тим доходам, які кандидати мали на своїх посадах. Постанова набуває чинності відсьогодні (18 лютого – ред.) і вже буде спеціальна служба, яка перевірятиме всі ці речі", – наголосив він, відповідаючи на питання журналістки Алли Легези, чому представникам ЗМІ вдається дізнатись інформацію про кримінальні справи нечесних конкурсантів, а комісії – ні.

https://www.facebook.com/1602446153357239/posts/2535657203369458?vh=e&d=n&sfns=mo

Як повідомляв "СтопКор" раніше, 18 лютого Комісія з питань вищого корпусу державної служби визначилась із кандидатами на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту.

Серед кандидатів був і скандальний проросійський бізнесмен Іван Ніякий, який фігурує у кримінальному провадженні, пов’язаному з компаніями РФ. Він став фігурантом розслідування "СтопКору".

Ніякий вже перемагав у конкурсі НАДС, однак кандидатуру розкритикував міністр інфраструктури Владислав Криклій, який розповів про те, що Ніякий намагався "агресивно захопити посаду".

Другие новости