ПоддержатьУкраїнська

У ПриватБанку назвали колосальну суму збитків

StopCor
StopCor

StopCor

У ПриватБанку назвали колосальну суму збитків

Націоналізований в грудні минулого року ПриватБанк після формування резервів оцінив збитки минулих періодів в 135 мільярдів гривень. Глава правління банку Олександр Шлапак заявив, що планує до кінця поточного року зробити фінустанову знову прибутковою, проте про її продаж наразі не може бути навіть мови.

За словами Голови правління Привату, першим та найголовнішим його завданням буде зробити банк знову прибутковим. Організувати це керівництво націоналізованої фінансової  установи збирається ще до закінчення 2017 року.

"Банк після того, як сформував резерви, має збитки минулих періодів 135 млрд гривень. Астрономічна сума. Наше завдання - потроху робити установу прибутковою", – заявив Шлапак.

Він відзначив, що наразі банк абсолютно не готовий до продажу, оскільки в портфелі Привату із загальних 200 млрд знаходиться 170 млрд "надзвичайно поганих" і для подальшої можливості продати банк, він спочатку повинен розібратися з цими коштами.

"Оскільки з таким "тягарем" навряд чи хтось буде зацікавлений у купівлі", – відзначив глава правління ПриватБанку.

Крім того, Шлапак розповів, що в поточному році планується відкриття 63 нових відділень та дислокація 100 уже функціонуючих. В планах керівництва Привату також збільшення кількості POS-терміналів на 15% та видання кредитів населенню на суму в 5,3 млрд гривень. Також планується нарощення зарплатних проектів бюджетників у банку на три чверті.

Другие новости