ПоддержатьУкраїнська

У Вінниці активісти вимагали відсторонення першого заступника прокурора області Гайду

StopCor
StopCor

StopCor

У Вінниці активісти вимагали відсторонення першого заступника прокурора області Гайду

6 серпня у Вінниці активісти ГО "Стоп корупції" вимагали відсторонення першого заступника прокурора Вінницької області Сергія Гайду. За їхніми даними, правоохоронець зловживає службовим становищем та впливав на закриття кримінальних проваджень без видимих на те причин.

Сергій Гайду Ілюстрація: vn.20minut.ua

"Ми вимагаємо негайного відсторонення від посади пана Гайду! Він разом зі своєю дружиною організував сімейний клан та маніпулював кримінальними провадженнями!" – наголосили активісти.

Вони також зазначили, що родинний клан Гайду живе на широку ногу: подружжя має будинок на 800 квадратних метрів та автопарк з елітних автомобілів.

У Вінниці активісти вимагали відсторонення першого заступника прокурора області Гайду
Фото: СтопКор

Нагадаємо, 6 серпня у Вінниці відбувся антикорупційний рейд інстанціями через незаконне будівництво заводу "Фруктона-ВН".

За словами протестувальників, виїзд до Вінниці був організований через численні звернення громадян про корупцію в місті.

"Нам розповіли про незаконне будівництво заводу ТОВ "Фруктона-ВН", яке займається вирощуванням, заготівлею, обробленням та реалізацією ягід і фруктів. Вінницьке підприємство фактично закінчило будівництво нового цеху. Однак жодного дозволу від ДАБІ на будівельні роботи отримано не було. Як нам стало відомо, згодом завзяті підприємці все ж отримали дозвіл на проведення підготовчих робіт, що зовсім не передбачає повномасштабного будівництва, оскільки для цього потрібен окремий дозвіл. Утім, новий цех вже майже готовий до експлуатації", – наголосив він.

Ілюстрація: golos-narodu.com.ua

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження, яке згодом закрили під процесуальним керівництвом прокуратури Вінницької області. Суд виніс ухвалу щодо поновлення кримінального провадження у цій справі, проте активісти сумніваються: чому раніше її закрили під процесуальним керівництвом саме прокуратури.

Другие новости