ПоддержатьУкраїнська

Український виробник солодощів придбає фабрику у Росії

StopCor
StopCor

StopCor

Український виробник солодощів придбає фабрику у Росії

Солодощі української компанії "Конті" будуть робити у Росії. Йдеться про фабрику в Івановому, яку обрали керівники компанії.

Новину повідомляє "Преса України".

Стало відомо, що великий кондитерський холдинг "Конті", значна частка якого належить Борису Колеснікову, провів переговори щодо покупки фабрики у російському Івановому. Цю інформацію надали джерела, близькі до сторін переговорів.

Йдеться про фабрику "Красна заря", яка могла обійтись українській компанії у близько 1 млрд рублів, тобто у більш ніж 17 млн доларів. Наразі відомо, що продавцем виступають "структури, пов'язані з інвестиційною кампанією "Промсвязькапитал".  Остання належить братам Дмитру та Олексію Ананьєвим.

У "Конті" поки відмовляються коментувати інформацію. Генеральний директор "Красної зари" також не підтвердив її, але і не спростував. За попередніми даними, контракт передбачає виробництво продукції "Конті" на вільних потужностях російської фабрики.

Варто зазначити, що штаб-квартира компанії "Конті" Бориса Колеснікова знаходиться у Донецьку. Останній раніше займав посаду віце-прем'єр-міністра України за часів правління біглого президента Віктора Януковича. Сьогодні Колесніков є одним з лідерів "Опоблоку". До слова, всі кондитерські фабрики компанії знаходяться на окупованих РФ територіях України, а саме у Костянтинівці, Горлівці та Донецьку. Як відомо, у 2014 році Роспоживнагляд заборонив ввозити до країни вироби компаній "Конті" та "АВК".

Другие новости