ПоддержатьУкраїнська

Українці проводять підозрілі банківські операції – НБУ

StopCor
StopCor

StopCor

Українці проводять підозрілі банківські операції – НБУ

У НБУ заявили, що клієнти 36 кредитних організацій проводять банківські операції, які є підозрілими. Загальна сума цих операцій становить понад 67,5 млрд грн.

Про це повідомили у прес-службі НБУ, новину передає "Преса України".

За період січень-вересень поточного року НБУ передав до правоохоронних органів інформацію про клієнтів 36 банків. Вони, як зазначається, проводять сумнівні операції. Так, у НБУ припустили, що українці займаються виведенням капіталу, або ж легалізацією доходів від кримінальної діяльності, переведенням безготівкових коштів у готівку, здійсненням фіктивного підприємництва, чи просто ухиляються від сплати податків.

За попередніми даними, загальна сума сумнівних операцій за вказаний період становить 67,5 млрд грн, що у 30 разів більше, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. До слова, у минулому році у НБУ викрили 41 фінустанову, через яку здійснювались сумнівні операції.

Раніше представники НБУ попереджали, що фінансові операції клієнтів активно перевіряються. Як результат, у 2016 році проводити незаконні схеми "зловмисникам" стало важче. Однак, очевидно, що цьогорічна ситуація дещо змінилась. Крім того, як наголосили у НБУ, кредитна організація знаходиться у постійному діалозі з ринком, щоб контролювати можливу протизаконну діяльність українців.

Другие новости