ПоддержатьУкраїнська

Мережа київських ресторанів, яку колеги "СтопКору" закликали провести декомунізацію, почала закривати свої заклади

StopCor
StopCor

StopCor

Мережа київських ресторанів, яку колеги 'СтопКору' закликали провести декомунізацію, почала закривати свої заклади

Мережа ресторанів "Катюша", яку активісти колег "СтопКору" з ГО "Актуальна правда" та "Народне правосуддя" закликали провести декомунізацію у мережі, почали закривати свої заклади у Києві. Про це повідомили представники ГО "Актуальна правда".

"Мережа почала закривати свої ресторани у Києві. Уже ліквідовано заклад біля Адміністрації Президента та по вулиці Сагайдачного на Подолі.

Мережа київських ресторанів, яку колеги ''СтопКору'' закликали провести декомунізацію, почала закривати свої заклади

Нагадаємо, у травні активісти ГО "Актуальна правда" та "Народне правосуддя" провели акцію протесту проти поширення проросійської символіки та пропаганди у мережі закладів громадського харчування "Катюша". Представники проектів зафіксували у ресторанах книги із популяризацією політики кремлівських політичних лідерів та георгіївські стрічки. Активісти об'їхали 9 закладів мережі з вимогою дотримуватись вимог Закону України "Про декомунізацію".

"Ми відвідали усі заклади мережі, які працюють у Києві, з вимогою прибрати з полиць проросійську літературу, а з оформлення ресторанів символіку радянських часів. Керівництво мережі ігнорує законодавство України, зокрема, грубо порушує закон "Про декомунізацію". Примітно, що у деяких закладах на нашу підтримку виступили відвідувачі, були й випадки, коли клієнти навпаки захищали пережитки радянських часів. Зауважимо, що наша акція не пройшла намарно, оскільки під час візиту до ресторану мережі в урядовому кварталі на наших очах ліквідували проросійське чтиво", – розповіли активісти ГО "Актуальна правда".

Нагадаємо, що 15 травня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав чотири закони: "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки"; "Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917 - 1991 років"; "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 років" та "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у ХХ столітті".

Документами забороняється радянська символіка, засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб та визнаються борцями за незалежність України УПА й інші організації.

Другие новости