ПоддержатьУкраїнська

Уряд планує запустити на Донбасі тролейбусну лінію, яка сполучатиме чотири міста

StopCor
StopCor

StopCor

Уряд планує запустити на Донбасі тролейбусну лінію, яка сполучатиме чотири міста

Міністерство фінансів спільно з Донецькою облдержадміністрацією планують запустити на Донбасі тролейбусну лінію завдовжки 48 км, яка сполучатиме Слов'янськ, Краматорськ, Дружківку та Костянтинівку. Про це повідомила пресслужба Мінфіну.

 Фото: 06452.com.ua

Згідно з повідомленням, Мінфін разом з Донецькою обласною адміністрацією веде переговори з міжнародними фінансовими організаціями про фінансування проєкту організації тролейбусного сполучення між містами Краматорської агломерації, в якій зараз проживає близько 500 тис. громадян.

Зазначається, що тролейбусна лінія сполучатиме Слов'янськ, Краматорськ, Дружківку та Костянтинівку. Загальна протяжність маршруту складатиме 48 км.

За інформацією відомства, між містами агломерації зараз відсутнє якісне транспортне сполучення, хоча відстань між ними досить невелика: 3,5 км – від Слов'янська до Краматорська, 5,5 км – від Краматорська до Дружківки, 8 км – від Дружківки до Костянтинівки, передає "Рубрика" посилаючись на "ВВ".

В проєкт також будуть інтегровані діючі міські тролейбусні мережі Краматорська та Слов'янська. В перспективі нову мережу пропонується продовжити міста Святогірськ.

Уряд планує запустити на Донбасі тролейбусну лінію, яка сполучатиме чотири міста

За словами заступника міністра фінансів Олександра Кави, представники Європейського інвестиційного банку висловили свою зацікавленість цим проєктом.

"Історично склалося, що міста Північного Донбасу є щільною агломерацією, жителі якої, а це більше півмільйона громадян, щодня змушені їздити з одного міста в інше на роботу, навчання, по справах. Сьогодні між Слов'янськом, Краматорськом та Костянтинівкою немає надійного та якісного міжміського пасажирського сполучення. Організація перевезень здійснюється приватними перевізниками на так званих "маршрутках". Ми сьогодні працюємо над організацією тролейбусного руху, який зв'яже всі чотири міста екологічно чистим, безпечним, зручним і доступним видом транспорту", – цитує пресслужба слова Кави.

Крім того, за його словами, створення державою якісного сервісу для громадян, що проживають у прилеглих до тимчасово непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей є одним із важливих елементів програми реінтеграції Донбасу.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, “Укрзалізниця” відновлює продаж квитків у міста “червоної зони”.

Другие новости