ПоддержатьУкраїнська

Усі справні судна в офшорах, платні немає три місяці, – працівники Дунайського пароплавства

StopCor
StopCor

StopCor

Усі справні судна в офшорах, платні немає три місяці, – працівники Дунайського пароплавства

Попри сумнівне минуле, на високі посади в Українському Дунайському пароплавстві призначені фігуранти резонансних справ. У чиїх інтересах працюватимуть ці менеджери на державному підприємстві? Чи повернуть вони законні частки УДП в державних компаніях, які самі й відібрали, та чи сплатять багатомільйонні борги державному пароплавству? З’ясовував Кирил Вольний.

https://www.youtube.com/watch?v=TDDHGwsLErM

Усі ці запитання ми надіслали до Міністерства інфраструктури України та до Українського Дунайського пароплавства. Ми будемо чекати на відповіді на наші офіційні запити, а поки чекаємо – єдине, унікальне державне пароплавство ледве триматися на плаву.

Працівники флоту стверджують: платню їм затримують на 2-3 місяці. Грошей на ремонт плавскладу немає, а з двох поламаних суден збирають одне «напівпритомне».

 Яким майном насправді володіє УДП - таємниця за сімома замками

За словами співробітників УДП, усі баржі, що перевозять вантажі та приносять левову частку доходу, вивезли в офшори. Тож вони приносять прибутки в Панамі, Німеччині, Румунії, Болгарії, Словаччині та Угорщині. Натомість тягачі та буксири, що постійно потребують ремонту та оновлення, – реєструють свої збитки в Україні.

Спроможність захистити інтереси державного пароплавства працівники УДП одного разу вже довели. Питання в тому, чи прислухається нове керівництво до колективу?

«СтопКор» продовжить стежити за цією історією, тому слідкуйте за нашими новими розслідуваннями в ефірі та на нашому офіційному каналі в YouTube.

Другие новости