ПоддержатьУкраїнська

В супермаркетах Польщі з'явилися українські продукти

StopCor
StopCor

StopCor

В супермаркетах Польщі з'явилися українські продукти

Поки полиці супермаркетів України гнуться від різноманітних продуктів з Польщі та інших країн, українські товари теж отримали шанс бути представленими за кордоном. У польських супермаркетах з’явиться відділ з десятками українських продуктів.

Новину передає "Преса України".

Стало відомо, що у польських супермаркетах з’являться спецполиці з українськими товарами. В рамках проекту «Кухні світу» французький ритейлер роздрібної торгівлі Carrefour вирішив виділити місце й Україні.

Близько 40 українських товарів з позначкою "made in Ukraine" вже доступні полякам. Серед них "Кава зі Львова", грильяжі від ТМ "Жайвір" та бакалія ТМ "Верес".

Як відомо, пропозиція продавати у Польщі українську продукцію надійшла у минулому році. Причина, через яку Carrefour звернув увагу на українську продукцію – значний попит на неї серед споживачів.

Зауважимо, українські продукти можуть з’явитися на полицях супермаркетів США та Канади.  Відомо, що Штати зацікавлені у продажі соків прямого віджиму, меду преміум-сегмента, кондитерських виробів, пива, соняшникової олії, кетчупів та інших товарів. У Канаді зазначили, що теж не проти продавати українські продукти. Зокрема, з такою ініціативою виступили представники мереж Walmart і Metro.

Другие новости