ПоддержатьУкраїнська

Відома авіакомпанія перенесе свої рейси

StopCor
StopCor

StopCor

Відома авіакомпанія перенесе свої рейси

Грецька авіакомпанія Ellinair перенесе свої рейси з "Борисполя" у "Жуляни".

Авіакомпанія Ellinair, афільована з туроператором Mouzenidis Group, змінить у літньому сезоні 2020 року аеропорт в Києві з "Борисполя" на "Київ" (Жуляни).

В аеропорту "Київ" підтвердили факт проведення переговорів з авіаперевізником. Також реклама авіакомпанії з'явилася у міжнародному терміналі цього аеропорту, передає "БізнесЦензор".

В якості точки вильоту з Києва Ellinair в системі бронювання вже пропонує саме аеропорт "Київ".

Авіакомпанія має намір виконувати прямі рейси по чотирьом сезонним напрямками з української столиці - в Салоніки, Іракліон, Корфу і Закінф.

Польоти з Києва в Салоніки будуть виконуватися з 22 квітня по 18 жовтня два рази в тиждень з ростом частоти до шести разів на тиждень. Рейси до Іракліон заплановані на період з 26 квітня по 18 жовтня з частотою від одного до трьох разів на тиждень.

З Києва на острів Корфу Ellinair буде літати з 28 травня по 11 жовтня два рази в тиждень, на острів Закінф - з 25 травня по 5 жовтня один раз в тиждень.

Це буде перший перехід великого авіаперевізника з аеропорту "Бориспіль" у Жуляни за останні роки. Раніше з "Києва" у "Бориспіль" перейшли такі авіакомпанії як SkyUp, flydubai та Pegasus Airlines. Остання пізніше вирішила повернути частину сезонних рейсів в Жуляни.

Другие новости