ПоддержатьУкраїнська

На Закарпатті поліція встановила особу "клоуна Пеннівайза" (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

На Закарпатті поліція встановила особу 'клоуна Пеннівайза' (фото)

Правоохоронці Мукачева встановили 21-річного мешканця Іршавщини, переодягнутий у костюм "клоуна Пеннівайза", який протягом грудня-січня розгулював містами Закарпаття і лякав пересічних пішоходів.

15 січня, працівники Мукачівського відділу поліції встановили особу чоловіка, який з початку грудня 2019 року розгулював містами Закарпаття у костюмі клоуна, лякав пішоходів, а відзняті відеоролики викладав у соцмережі. Відео з пранками молодого чоловіка набуло розголосу у мережі Інтернет.

За фактом виготовлення та розповсюдження відео, що пропагує культ насильства і жорстокості, було розпочато слідство. Під процесуальним керівництвом Мукачівської місцевої прокуратури, працівниками міського відділу поліції особу чоловіка встановлено, передає відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Мешканець Іршавщини відзнімав ролики у масці Пеннівайза і викладав відеоблоги на своїй сторінці для збільшення підписників каналу. В загальному у нього опубліковано 9 подібних роликів, відзнятих у Мукачеві, Ужгороді та Іршаві.

На Закарпатті поліція встановила особу ''клоуна Пеннівайза'' (фото)
На Закарпатті поліція встановила особу ''клоуна Пеннівайза'' (фото)

За висновками мистецтвознавчої і психологічної судової експертизи Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС у даних відеоматеріалах не виявлено культ насильства і жорстокості.

Наразі розслідування триває. Костюм клоуна у хлопця вилучено.

Другие новости