ПоддержатьУкраїнська

Вимоги мітингарів проти закону про СПЛІТ передали у Раду: до учасників акції вийшов нардеп Поляков

StopCor
StopCor

StopCor

Вимоги мітингарів проти закону про СПЛІТ передали у Раду: до учасників акції вийшов нардеп Поляков

Ми з вами, ви з нами! Учасники небанківського ринку фінансових послуг озвучили народному депутату та члену профільного комітету ВР Максиму Полякову свої зауваження щодо законопроекту № 2413-а, який передбачає передачу функцій регулятора діяльності сфери у руки НБУ. Політик вийшов до учасників акції та повідомив про перспективи розгляду ініціативи у парламенті. Також мітингарі передали нардепу один з плакатів, який той забрав з собою в Раду. Про це повідомляють активісти «Стоп корупції», які брали участь в акції. 

Вимоги мітингарів проти закону про СПЛІТ передали у Раду: до учасників акції вийшов нардеп Поляков

Організатори переконані, що документ не відповідає вимогам ЄС, порушує Конституцію України та породжує корупцію. Громадські активісти, експерти та учасники небанківського ринку фінансових послуг розпочали свою акцію під Верховною Радою вранці та поширювали листівки-застереження з усіма небезпеками, які таїть у собі законопроект № 2413-а, більш відомий як закон про СПЛІТ.

Проект закону про СПЛІТ легалізує будь-які дії на розсуд НБУ, не встановлюючи ніяких процедур або обмежень; дає необмежений доступ до неконтрольованого використання інформації небанківських фінансових установ.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/252736752060296/

Монополізацію ринку фінпослуг лобіюють екс-високопосадовці та депутати, які мають стосунок до цього ринку, що може вказувати на певний конфлікт інтересів та може бути предметом розслідування НАБУ, НАЗК, САП. Провідні експерти зазначають його невідповідність вимогам ЄС та Конституції України.

В акції взяли участь генеральний директор асоціації "Об'єднання фінансових" установ Вікторія Волковська, віце-президент Національної асоціації кредитних спілок Людмила Кравченко, гендиректор асоціації " Страховий бізнес" В'ячеслав Черняховський, голова ради асоціації "Бюро кредитних історій України" Антоніна Паламарчук, Голова правління ГО "Страховий захист" Василь Дарков.

Другие новости