ПоддержатьУкраїнська

Аброськін розповів про хвилю підліткових самогубств в Україні

StopCor
StopCor

StopCor

Аброськін розповів про хвилю підліткових самогубств в Україні

В'ячеслав Аброськін звернувся до українських батьків та педагогів. Він заявив, що кількість випадків, коли діти вчиняють самогубство – збільшується. Так, він закликав приділяти більше уваги дітям та нагадав про чотири інциденти з дітьми які трапились всього за два дні.

Новину передає "Преса України".

Перший заступник начальника поліції України генерал В'ячеслав Аброськін заявив, що Україна щодня втрачає своїх дітей. На своїй сторінці у соцмережі він навів сумну статистику про самогубства серед дітей.

За його словами, всього за два дні, 18 та 19 листопада, неадекватна поведінка, націлена на вкорочення віку, була зафіксована у 4 дітей. Зокрема, 18 листопада у Житомирській області дівчинка 2003 року народження потрапила до лікарні з передозуванням ліків. Цього ж дня у Дніпропетровської області хлопець, надивившись жорстокості в Інтернеті, завдав ножових поранень сестрі 2005 року народження.

19 листопада у Білій Церкві поблизу багатоповерхівки знайшли мертвою дівчину 2003 року народження. Цього ж дня у Кривому Розі повісився 12-річний хлопчик.

"Світ змінюється дуже швидко, завдяки Інтернету наші діти стали частіше гуляти не на вулиці з друзями, а у віртуальному світі, змінилися і реальні друзі на віртуальних, і, як підсумок, ми стали дуже часто втрачати наших дітей, бо з новими можливостями сучасного світу вони стали слабкішими, схильними до зовнішнього впливу не однолітків з сусідньої вулиці, а невідомих віртуальних осіб з різних країн світу", – зазначив Аброськін.

За його словами, батькам, педагогам, дитячим психологам необхідно об'єднатися й приділяти більше уваги дітям.

Другие новости