ПоддержатьУкраїнська

Воєнний стан не завадить Україні співпрацювати з МВФ - джерело

StopCor
StopCor

StopCor

Воєнний стан не завадить Україні співпрацювати з МВФ - джерело

Як повідомляє видання Bloomberg, за даними їхніх власних джерел, можливе введення воєнного стану не стане на заваді для отримання фінансвої допомоги з боку МВФ.

У понеділок Міжнародний валютний фонд опублікує офіційну заяву по Україні. Згідно повідомлення київського офісу Фонду, до цього необхідно буде вивчити закон про воєнний стан, якщо він буде прийнятий - зазначає Bloomberg.

У МВФ немає формальних юридичних заборон, які б перешкоджали продовженню співпраці в умовах воєнного стану. Про це Українським Новинам повідомила прес-служба київського офісу МВФ. У Фонді також відзначили, що вже співпрацювали з низкою країн, на території яких розгорталися військові конфлікти різного ступеню активності.

Нагадаємо, вчора 25 листопада ВМС ЗС України повідомили, що в районі Керченської протоки в Чорному морі прикордонні катери ФСБ РФ відкрили вогонь на ураження по корабельній групі ВМС України. Внаслідок атаки було захоплено три українських кораблі, на яких загалом знаходилось 23 особи, й поранено 6 українських військовослужбовців.

За резульатами засіданя РНБО президент Петро Порошенко просить Верховну Раду розглянути на позачерговому засіданні в понеділок рішення про запровадження воєнного стану в Україні.

У зв’язку із ситуацією на Азовському морі Збройні Сили України приведені у повну бойову готовність.

Другие новости