ПоддержатьУкраїнська

Порошенко підтримав введення воєнного стану в Україні – ЗМІ

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко підтримав введення воєнного стану в Україні – ЗМІ

Після засідання РНБО, яке відбулось в ніч на 26 листопада під головуванням Петра Порошенка, президент підтримав пропозицію військових ввести воєнний стан в Україні. Про це інформує “ТСН”.

У ніч проти 26 листопада відбулося засідання РНБО під головуванням президента України Петра Порошенка через захоплення українських кораблів у Керченській затоці. У підсумку РНБО запропонувала Порошенку ввести воєнний стан на 60 діб.

Як розповів начальник Генерального штабу Віктор Муженко, під час переходу трьох кораблів ВМС ЗС України на їхньому борту було 23 військовослужбовці.

Наразі доля військових невідома. Є інформація про шістьох поранених, але інформації точної немає.

Після доповідей військових президент України Петро Порошенко підтримав введення воєнного стану в Україні. Також

Порошенко закликав нардепів зібратися у ВР для обговорення воєнного стану

закликав народних депутатів України повернутися до сесійної зали для закритого засідання для обговорення воєнного стану.

«Тому я як Президент і як Верховний Головнокомандувач ЗСУ відповідно до Конституції приймаю рішення підтримати пропозицію Воєнного кабінету. Винести на засідання Ради національної безпеки і оборони відповідне рішення і звернутися з ним до Верховної Ради України», - сказав Петро Порошенко.

«Я хотів би звернутися до народних депутатів завтра прибути в Київ на позачергове засідання Верховної Ради для того, щоб ми провели у закритому режимі обговорення проекту рішення і відповідального прийняття необхідного рішення для забезпечення оборони держави», - сказав Глава держави.

Він додав: «Я звертаюся до народних депутатів уважно поставитися, зібратися на позачергову сесію. Повірте сьогодні є всі підстави для того, щоб саме так реагувати… І сподіваюся завтра Верховна Рада прийме не відкладаючи відповідальне рішення».

Також український лідер розповів, що учасники першої хвилі проведення АТО на території Східної України готові виступити на оборони держави.

Читайте також: “ЗМІ оприлюднили відео захоплених українських кораблів (ВІДЕО)”.

Другие новости