ПоддержатьУкраїнська

«Я – это ты, ты – это я»: у Броварах тендери розігрують між собою компанії-двійники

StopCor
StopCor

StopCor

«Я – это ты, ты – это я»: у Броварах тендери розігрують між собою компанії-двійники

Нові подробиці тендерного скандалу в Броварах: пара компаній, очолюваних вихідцями з ДУСі часів Януковича, роздерибанили майже мільйон бюджетних доларів. Схема проста: «Буд сервіс», нібито змагаючись з «Антар сіті», умисно подає документи, що не відповідають вимогам замовника і, таким чином, просто «зливає» тендер на користь останньої.

Та в цій історії є ще один цікавий фігурант – компанія «Горинь». Те, що ця фірма вступила в злочинну змову з вже відомою нам «Антар Сіті», видно неозброєним оком. Ось декілька прикладів.

Тендер на капітальний ремонт даху дитячого садочку в Броварах на 2,5 мільйони.

«Я – это ты, ты – это я»: у Броварах тендери розігрують між собою компанії-двійники

ПП «Горинь» подає заявку на тендер о 10:57. Минає всього 19 хвилин і… Не може бути! В тендері, з ідентичними документами, реєструється «Антар Сіті».

Або тендер на капітальний ремонт в Броварській дитячій школі мистецтв, на півмільйона. «Антар Сіті» завантажує документи для участі в тендері о 15:44. А через 12 хвилин… Вуаля! Аналогічні дії робить і ПП «Горинь».

А тепер давайте уважно вивчимо копії документів, що завантажували «Горинь» та «Антар Сіті» для участі в тендерах. Не помічаєте нічого спільного? Лінії, що перетинають вздовж кожен документ – абсолютно ідентичні. І свідчить це лише про одне – робилися ці копії на одному сканері, що має ось такий свій неповторний «почерк».

А найцікавіше можна побачити, поклавши поряд довідки про працівників «Антар Сіті» та ПП «Горинь». І бачимо відразу, що майже всі працівники робочих спеціальностей – повністю співпадають. Тобто підряди від імені ПП «Горинь» і ТОВ «Антар Сіті» виконують одні й ті самі маляри, плиточники, електрики, розрізняються лише прізвища керівників.

Подробиці цієї заплутаної справи – в ексклюзивному розслідуванні «СтопКору»:

https://www.youtube.com/watch?v=6zdRH0oOy54

Другие новости