ПоддержатьУкраїнська

Як за 1000 гривень жорстоко побили пенсіонерку та до чого тут Біличанський ліс

StopCor
StopCor

StopCor

Як за 1000 гривень жорстоко побили пенсіонерку та до чого тут Біличанський ліс

Вже упродовж 10 років у Києві триває жорстока боротьба активістів та чиновників. Перші намагаються зупинити рубку лісу, який міг би бути найбільшим в Європі національним парком та який з 2014 року набув природоохоронного статусу. Другі – прагнуть вирубати ліс, “віджати” землі та побудувати там багатоповерхівки.

Історія, якій 10 років, розпочалась у 2008-му. Саме тоді можновладці селищної ради під Києвом криючись від місцевих мешканців роздали 501 ділянку столичного лісу. Роздали собі та підставним особам.

Навіть депутати з Одещини стали щасливими власниками ділянок в Біличанському лісі. Щодо підставних осіб, то студенти з Дніпропетровщини продали свої копії паспортів та ідентифікаціних за 200 грн. Так вони втратили своє право отримати в Україні земельну ділянку і віддали свої особисті дані для схеми дерибану Біличанського лісу.

У дерибанників Біличанського лісу була своя людина в Держкомземі Ірпеня.

Це тогочасний депутат від "Батьківщини" Валерій Пєший.

Лісникам сказали, що стрілятимуть. І дали зрозуміти, що вони заважають будівництву. Першу ділянку лісу вирубали 2009 року.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=283&v=eZUQ0iAU0As

Журналісти СТБ системно висвітлювали схеми дерибану Біличанського лісу впродовж останніх 10 років. У 2010 році вони вирішили, що десятки і сотні сюжетів на загальнонаціональних телеканалах не в змозі врятувати ліс. Тому зробили експеримент і пішли в депутати.

За відсутності передвиборчого фонду – писали мешканцям селища листи від руки й ходили від дверей до дверей.

Тоді вдалося отримати лише 1 мандат з 30. Але і цього було достатньо, щоб розуміти, коли засідає рада, які рішення приймає і доносити інформацію до громади. Люди проривалися на сесії, коли дерибанники розглядали доленосні питання. І проривалися навіть попри те, що прохід блокували тітушки з Ірпеня.

Першу ділянку в лісі під багатоповерхівку відгородив екс-мер Ірпеня забудовник Володимир Карплюк. Але під тиском активістів паркан зняли.

Активісти пікетували владу в часи Януковича. Зібрали 15 000 підписів. Вимагали врятувати ліс й підписати указ про нацпарк. Підписи під зверненням ставили журналісти провідних телеканалів та Інтернет-ЗМІ.

Указ підписали лише після Революції Гідності. 1 травня 2014 року. Зробив це в.о. Президента Олександр Турчинов під тиском громадськості. Згідно з указом було кілька років для того, щоб держава виділила кошти і винесла межу лісу в натуру. Але це ключове питання системно затягується, що дає надію дерибанникам на те, що замість лісу вони зможуть звести висотки на дорогій столичній землі в найбільшому в Європі Національному парку.

Була незаконна спроба приєднати селище до Ірпеня. Карплюк особисто приїздив і тиснув на депутатів і громаду.

Активісти приєднання до Ірпеня скасували як незаконне і довели, що результати громадських слухань сфальшовані.

Після Революції Гідності в регіоні розпочалися побиття активістів.

15 жовтня спалили 2 незастраховані машини мешканці селища Дарині Александровій.

https://www.youtube.com/watch?v=-aBTy4ovUeQ

Поліція не може належним чином розслідувати справи, бо дерибанники регіону зрослися з правоохоронною системою.

Як за 1000 гривень жорстоко побили пенсіонерку та до чого тут Біличанський ліс

Для того, щоб знести законно обрану громадою селищну голову Ольгу Матюшину, яка стоїть на захисті Біличанського лісу, депутатська більшість організовує переворот влади за переворотом. Голову Коцюбинської ТВК пенсіонерку Людмилу Демченко жорстоко побив тітушка за 1 000 грн.

 Фото: скріншот

Його затримали. Замовника за 1,5 роки так і не знайшли. Суд першої інстанції так і не виніс досі рішення у цій справі.

У жовтні 2018 року депутат-дерибанник Біличанського лісу Сергій Даніш, який у 2008 році став власником ділянки в Біличанському лісі, вчинив черговий переворот влади і самопроголосився мером.

Депутатська більшість складається з тих, хто брав участь в дерибані й незаконному приєднанні Коцюбинського до Ірпеня. Тому станом на зараз Біличанський ліс під загрозою знищення.

Селищній голові Коцюбинського та активістам, які боронять селище від Ірпінських забудовників, закидають партійці Нових облич те, що вона нібито працює на столичних забудовників.

В телепроекті "Нові лідери" Матюшина пройшла детектор брехні й він підтвердив, що за боротьбою за збереження Біличанського лісу не стоять жодні забудовники.

Як за 1000 гривень жорстоко побили пенсіонерку та до чого тут Біличанський ліс

У цей четверг, 15 листопада в рамаках національного телепроекту “Нові лідери”, громадяни України зможуть вплинути на порятунок Біличанського лісу. Подробиці дивіться нижче.

Другие новости