ПоддержатьУкраїнська

Земельне свавілля, річкова монополія – які ще таємниці намагається приховати "Нібулон"

StopCor
StopCor

StopCor

Земельне свавілля, річкова монополія – які ще таємниці намагається приховати 'Нібулон'

У вересні цього року виїзд знімальної групи «СтопКору» до ДП «Лідіївське», філії ТОВ СП «Нібулон», через звернення місцевих мешканців, які розповіли про незаконне заволодіння компанією 3000 га земель поблизу села Лідіївка, завершився зухвалим нападом на репортера та відеооператора. Керівництво «Нібулону» відмовляється давати будь-які коментарі з приводу цієї ситуації, ба більше – намагається кинути тінь на репутацію журналістів. Що ж саме так старанно приховує «Нібулон»? 

Земельне свавілля, річкова монополія – які ще таємниці намагається приховати ''Нібулон''

Нагадаємо, що діяльність цієї компанії вже неодноразово ставала об’єктом журналістських розслідувань. Зокрема, в одному з попередніх випусків «СтопКору» експерти розповідали, чим загрожує бюджету України монополізація ринку агрокомпанією «Нібулон».

«Якщо Нібулон буде так розвиватися далі, він стане монополістом. Якщо держава не візьметься за розвиток власного річкового пароплавства, то проблема буде у самої держави, тому що у них з'явиться монополіст на ринку. Вони будуть диктувати ціни на ринку, а значить зможуть регулювати їх вручну, незалежно від держави – якщо держава не вживатиме якихось заходів у відповідь на законодавчому рівні», – зазначив головний редактор Національного Промислового Порталу Павло Волошин. 

Земельне свавілля, річкова монополія – які ще таємниці намагається приховати ''Нібулон''

При цьому син власника «Нібулону» – Андрій Олексійович Вадатурський – лобіює корпоративні інтереси свого батька у парламенті. Яскравим прикладом є закон про річку, ухвалення якого він гальмував роками.

«Якби ми проголосували його давно, то ми б зараз на річках мали не 8 мільйонів тонн, як станом на 2017 рік, а 15 мільйонів тонн.  А це не просто річкові перевезення, це розвиток суднобудування, це річкова інфраструктура, це сотні нових робочих місць і сотні мільйонів інвестицій в цю галузь», – наголосив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Але і це ще не все. Як виявилося, таємниці «Нібулону» не обмежуються агрорейдерством та депутатським лобіюванням. Усі деталі розслідування дивіться у матеріалі: 

https://youtu.be/bFWJgO5jZQU

Другие новости