ПоддержатьУкраїнська

За наклеп: рахунки нардепа Ківи заарештували

StopCor
StopCor

StopCor

За наклеп: рахунки нардепа Ківи заарештували

Державна виконавча служба заарештувала банківські рахунки нардепа від фракції ОПЗЖ Іллі Ківи по справі про вбивство Катерини Гандзюк. Про це повідомляє юридична фірма Міллер на своїй сторінці в Facebook.

https://www.facebook.com/millerlawfirm/posts/2955695181184246

Зокрема, 26 червня 2019 Солом'янський районний суд Києва задовольнить позов батька Катерини Гандзюк до Ківи про захист, честі, гідності, ділової репутації та зобов'язання спростувати недостовірну інформацію.

Так, суд визнав недостовірною інформацію, поширену 2 жовтня 2018 Ківою в ефірі телеканалу "Еспресо.TV" наступного змісту: "Я знаю, що Гандзюк сиділа на розкраданні міського бюджету".

Ківу зобов'язали спростувати недостовірну інформацію через повідомлення в ефірі телеканалу, що його інформація не відповідає дійсності.

Крім того, з Ківи стягнуто на користь Гандзюка Віктора Михайловича судовий збір у розмірі 1409,60 грн.

"22 квітня 2020 року на виконання рішення Солом'янського районного суду Києва державним виконавцем Дніпровського районного відділу ДВС прийнято постанову про накладення арешту на грошові кошти Іллі Володимировича для забезпечення сплати судового збору", - йдеться у повідомленні юридичної фірми.

У разі несплати, проти нардепа буде відкрито кримінальну справу.

Другие новости