ПоддержатьУкраїнська

Загарбати будівлю "Херсонбуду" тітушкам Сальда допомагали місцеві ДСОшники

StopCor
StopCor

StopCor

Загарбати будівлю 'Херсонбуду' тітушкам Сальда допомагали місцеві ДСОшники

Нові подробиці у справі "Херсонбуду": 12 березня за рішенням Верховного Суду корпоративні права та майно повернулися засновникам. Але вже з наступного дня рейдери почали активно штурмувати Міністерство юстиції та суди скаргами з метою повернути собі загарбане. Хто допомагає тітушкам Сальда віджимати активи у законних власників? Розслідувала Наталія Дігтяр.

https://www.youtube.com/watch?v=SOmQNKRCFn4

Виявилося, що разом із псевдоохоронцями будівлю від законних власників чомусь боронить і… Державна служба охорони.

Як зазначає правозахисник ГО "Стоп корупції" Антон Клітний, зараз власниками даного підприємства є родина Сандиків, які мають більшу частку в статутному капіталі товариства.

Та коли засновники приїхали безпосередньо до офісу підприємства для того, аби провести інвентаризацію майна, вони виявили, що на об’єкті перебуває державна служба охорони – ДСО.

На місці подій був присутній колишній мер Сальдо

При чому поліціянти чомусь працюють на сумнівну особу, яка за фактом уже не є директором цього підприємства.

"Коли вони туди зайшли, ДСО почало блокувати їх, не давати доступу до приміщень, що вже є порушенням їхнього права власності. Вони намагалися пояснити, що саме вони є власниками цього приміщення відповідно до всіх документів і до реєстру прав на нерухоме майно, але охоронці, попри закон, продовжують там перебувати та блокувати доступ до приміщень власникам", – розповів правозахисник.

Хто ж винайняв ДСО охороняти офіс "Херсонбуду" від власників? Коли засновники зайшли до будівлі, вони виявили, що там перебуває колишній мер Херсона – Володимир Сальдо, якого і називають головним організатором цього свавілля.

Другие новости