ПоддержатьУкраїнська

Замість ветерана ООС – офіціантка генеральської їдальні: хто отримав службові квартири від Міноборони

StopCor
StopCor

StopCor

Замість ветерана ООС – офіціантка генеральської їдальні: хто отримав службові квартири від Міноборони

10 тисяч доларів – саме стільки, за інсайдерською інформацією, неофіційно коштує просування вгору у списку квартирної черги Міноборони. А Центр забезпечення службової діяльності армійці між собою взагалі називають «Еліта-центром». Як у відомстві цинічно розподіляють квадратні метри, й хто отримує житло замість бойових офіцерів? Дивіться у матеріалі Дениса Гойка.

Зокрема, квартира у новобудові на Софіївській Борщагівці мала дістатися лейтенанту Шолохову. Він воював на Сході, а після поранення довічно отримав статус особи з інвалідністю внаслідок війни 2-ої групи. Але його помешкання дивним чином перейшло до старшого солдата Марини Дурманенко. Вона – інструктор відділу продовольчого забезпечення, а якщо простіше – офіціантка у їдальні Міноборони.

З офіціанткою Дурманенко все виявилося дуже просто. Її чоловік – майор, начальник одного з відділів у Центрі забезпечення службової діяльності! Там же працює і його мати Тамара Іванівна. Вона – начальниця генеральської їдальні, в якій, ймовірно, і працює офіціанткою її невістка.

Крім того, у власності родини Дурманенків – 8 земельних ділянок площею понад 8 гектарів. На Тамару Іванівну зареєстровані маєток у Гореничах під Києвом на 272 квадрати та квартира у Києві на 72 квадрати.

 Пані Дурманенко - сусідка заступника міністра Дубляна Фото: СтопКор

Як з’ясувалося, пані Дурманенко-старша – сусідка заступника міністра оборони, генерал-полковника Олександра Дубляна, якому й підпорядковується Центр забезпечення службової діяльності. Той, де служить уся родина Дурманенків.

І таких випадків чимало. Як наголошує голова експертної організації StateWatch Гліб Канєвський, досить часто бойові офіцери, які брали участь у боях на Донбасі, роками стоять у чергах і не можуть отримати житла. Натомість працівники тилових служб, наближені до керівництва й відповідних комісій, стають щасливими власниками осель набагато швидше.

Другие новости