ПоддержатьУкраїнська

"Заройте ваши денежки": житлові інвестиції у Києві під загрозою через столичну владу

StopCor
StopCor

StopCor

'Заройте ваши денежки': житлові інвестиції у Києві під загрозою через столичну владу

Конфлікт щодо будівництва житлового комплексу на столичних Осокорках триває – навколо цих подій вже виник неабиякий резонанс. Адже дії з боку столичної влади, на думку інвесторів, викликають недовіру до інвестицій у нерухомість в Україні. А це величезний удар по репутації столиці та по її світовому рейтингу.

Щоб розставити крапки над "і", вкладники майбутнього житлового масиву в Дарницькому районі столиці провели медіа-зустріч та вирішили об'єднатися з тисячами інвесторів. Активісти обурені тим, що місцеві керманичі в гонитві за голосами на виборах забувають про сотні людей, які вже вклали в будівництво свої ледь не останні кошти.

https://www.youtube.com/watch?v=uHyYILMgOjY

На думку адвоката ГО "Захист інвесторів" Тетяни Печерської, основна проблема полягає в тому, що люди інвестують в житло, а для них з боку органів місцевої влади шляхом незаконних дій створюються певні бар'єри.

Усе це супроводжується й певною інформаційної "війною". Зокрема, в Інтернет не так давно поширилась стаття медіа-групи Golos.Ua, в якій йдеться про те, що банк "Аркада" нібито вирішив "кинути" вкладників житлового комплексу "Еврика". Та насправді будівництвом тодішнього комплексу "Градомир" займалася інша будівельна компанія, власник якої втік за кордон, залишивши півтисячі сімей без грошей та квартир. А банк "Аркада" тепер вживає всіх заходів щодо добудови житлового комплексу без додаткових доплат для "кинутих" інвесторів.

Нагадаємо, в Дарницькому районі столиці планується зведення житлового масиву "Патріотика на озерах" з допомогою залучених банком "Аркада" від інвесторів коштів. Наразі інвестори, об'єднавшись, намагаються довести свою правоту в судах різних інстанцій та націлені звернутися до міжнародних представництв і дипломатичних відомств, щоб ті оцінили дії столичної влади на відповідність європейським принципам.

Зі свого боку журналісти "СтопКору" й надалі продовжують спостерігати за ситуацією навколо будівництва. Деталі резонансної справи – у відеосюжеті Артема Поліковського.

Другие новости