ПоддержатьУкраїнська

Завдяки діям Львівського осередку "СтопКору" воїн АТО отримає квартиру (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

Завдяки діям Львівського осередку 'СтопКору' воїн АТО отримає квартиру (ВІДЕО)

17 вересня 2018 року Гаївський Роман Степанович, учасник АТО, львів'янин, отримав ордер на однокімнатну квартиру у місті Львові.

Про це повідомили Львівські активісти "Стоп Корупції".

Як з'ясували стопкорівці, мер міста Львова Андрій Cадовий затягував процеси щодо соціального забезпечення учасників АТО.

"На початку 2018 року до Львівського осередку громадської організації "Стоп корупції" за допомогою звернувся воїн АТО – Гаївський Роман Степанович. З цього приводу нами було ініційовано журналістське розслідування, в ході якого було встановлено, що міський голова Львова, Андрій Іванович Садовий, не дуже охоче виконує вимоги законодавства з приводу соціального забезпечення учасників АТО та інших пов'язаних з цим питанням Законів України" – розповіли вони.

Завдяки діям Львівського осередку ''СтопКору'' воїн АТО отримає квартиру (ВІДЕО)

Щоб розв'язати ситуацію, активісти надали воїну правові консультації та "вибудували" послідовність дій, яка мала б принести позитивний результат.

"Ми не покидаємо нікого посередині дороги, це одне з гасел нашого осередку у Львові. Наступне: особисто я пам'ятаю і знаю, що ніколи не забуду, завдяки кому моя сім'я та родина спить спокійно у своїх помешканнях, а це такі як Роман Гаївський та інші воїни, які виконали свій обов'язок перед державою та народом" – заявили стопкорівці.

Щоправда, спочатку вжиті заходи, які рекомендували активісти, не дали результатів. Учаснику АТО довелось більш як шість годин чекати слідчо-оперативну групу з Личаківського ВП ГУНП у Львівській області, яка так і не приїхала. Цей момент змусив його зневіритись у справедливості влади, тож, перебуваючи в приміщенні прокуратури міста Львова №1 на вул. Богомольця, обурений корупційною складовою в правоохоронних органах Львівщини, він пішов додому.

Завдяки діям Львівського осередку ''СтопКору'' воїн АТО отримає квартиру (ВІДЕО)

Але Львівський осередок так просто не здається, саме тому активістами було вжито наступних заходів:

- на номер "102" була подана скарга на СОГ Личаківського ВП ГУНП у Львівській області;

- на номер гарячої урядової лінії було подано звернення;

- на номер телефону довіри поліції була подана скарга;

- було повідомлено ВВБ поліції у Львівській області;

- вживалися й інші дії, відповідно до норм законодавства України для належного реагування на злочини міського голови та все, що з цими подіями було пов'язано.

https://www.youtube.com/watch?v=GsCPAT-3RKc

Як виявилось згодом, усі ці дії дали результат і завдяки наполегливості активістів справедливість була відновлена.

Другие новости