ПоддержатьУкраїнська

Завдяки громадським активістам понад 150 хабарників отримали судові вироки – юрист

StopCor
StopCor

StopCor

Завдяки громадським активістам понад 150 хабарників отримали судові вироки – юрист

За рік, що минає, антикорупційна платформа "СтопКору", яка налічує 60 осередків по всій країні, отримала 58 тисяч звернень громадян з повідомленням про корупцію.

А результатом стали пів тисячі відкритих кримінальних проваджень, півтори сотні з яких закінчились перемогою в судах – резюмувала керівник юридичної служби ГО "Стоп корупції" Роксолана Арійончик.

https://www.youtube.com/watch?v=BbH7LSUNfOo&t=31s

Крім розгляду звернень громадян, спільно з правоохоронцями правозахисники "СтопКору" допомогли прикрити бізнес піщаних браконьєрів.

"У ході боротьби з нелегалами у 2019 році ми разом з оперативними підрозділами поліції, прокуратури та ДБР зупинили діяльність мінімум 12-ти точок незаконного видобутку піску. Звісно, були вчинені заходи для арешту техніки (екскаваторів, земснарядів). Часто, коли активісти зіштовхуються з видобутком корисних копалин, є й ті, хто ці схеми кришує", – наголосив координатор правозахисного сектору організації Ігор Бондарчук під час пресконференції з приводу презентації річного звіту та стратегії на 2020-й рік.

Правозахисники ''СтопКору'' допомогли прикрити бізнес піщаних нелегалів

Пан Бондарчук також додав, що правозахисникам упродовж року активно допомагали активісти на місцях.

На новий 2020 рік плани у стопкорівців не менш амбітні! А приєднатись до антикорупційної платформи може кожен: обов'язково підпишіться на наш Ютуб-канал, сторінки у Фейсбук та Інстаграм, щоб не пропустити найголовнішого!

Другие новости