ПоддержатьУкраїнська

Журналіст "Плюсів" розповів, хто та на що могли записати "плівки Гончарука"

StopCor
StopCor

StopCor

Журналіст 'Плюсів' розповів, хто та на що могли записати 'плівки Гончарука'

"Як на мене, запис було здійснено на телефон когось із присутніх на цій зустрічі. А потім загублено або продано". Про це розповів журналіст програми "Секретні матеріали" каналу "1+1"  Денис Данько. 

За словами журналіста, обшуки у нього вдома працівники СБУ проводили "поверхнево".

Вилучили, зокрема, домашній ноутбук, але не забрали робочий та старі телефони:

"На них же теоретично могли бути докази моєї причетності до цієї справи. Таке вибіркове вилучення девайсів наштовхує на думку, що ці обшуки просто показуха", - повідомив Данько у коментарі Детектор Медіа.

15 січня в мережі опублікували аудіозаписи, де нібито прем'єр Гончарук зізнається, що він "повний профан в економіці" і каже, що у Зеленського "примітивне розуміння економічних процесів" – і йому треба їх пояснювати.

Як повідомляв "Стопкор" раніше, 5 лютого стало відомо про обшуки у приміщенні студії Олександра Дубінського на телеканалі "1+1" за адресою Куренівська, 18 у Києві.

СБУ також провела обшуки у помешканнях трьох співробітників телеканалу "1+1" - журналіста Євгена Куксіна, редактора Дениса Данька та колишнього співробітника Олександра Низовцева.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що записи завантажили в Інтернет з техніки в редакції програми Дубінського "Гроші".

Другие новости