ПоддержатьУкраїнська

Зніміть «зелені» окуляри: як старі корупціонери наживаються на альтернативній енергетиці

StopCor
StopCor

StopCor

Зніміть «зелені» окуляри: як старі корупціонери наживаються на альтернативній енергетиці

Кришування вугільного бізнесу – дитячі забавки в порівнянні з тією інформацією, яку журналісти «СтопКору» отримали впродовж розслідування махінацій з «зеленим» тарифом. Факти невідповідності інформації у декларації про початок виконання будівельних робіт компанії «Бі Енерджетікс» зацікавили правоохоронні органи.

https://youtu.be/pD3lQktW0xU

«За даним фактом слідчим відділом Дарницького управління поліції розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 358 ККУ. Це підроблення документів. Проводиться досудове розслідування, встановлюються особи, причетні до кримінального провадження. На даному етапі повідомлення про підозру скоєння злочинів нікому не оголошено», - зауважив інспектор Дарницького управління поліції ГУНП в місті Києві Євген Ласкін.

За інсайдерською інформацією «СтопКору», справа навмисно затягується. По-перше, один із фігурантів наразі живе за кордоном. А по-друге – серед власників – колишній співробітник СБУ. А в таких структурах колишніх не буває.

З урахуванням усіх вищезазначених факторів виникає логічне запитання: як же місцева влада дозволила будівництво сонячної станції з підробленим документом? Отож, знімальна група «СтопКору» вирушила в селище Мирне Херсонської області.

На місці журналістів зустрів місцевий голова Андрій Сучок. Та крім договору оренди земельної ділянки в селищній раді більше немає жодного документа від ТОВ «Бі Енерджетікс». Тобто компанія не надала ні декларацію про початок виконання будівельних робіт, ні про завершення. Причини відсутності документації команді «СтопКору» роз’яснили уже в Каланчацькому районі.

«Вони не зобов’язані передавати ту декларацію кудись в органи місцевого самоврядування чи в адміністрацію, їм декларація потрібна, щоб зареєструвати об’єкт нерухомого майна», - наголосив голова Каланчацької районної державної адміністрації Олег Онуце.

Хоча це не зовсім так, оскільки перед тим у місцевій раді мали відбутися громадські слухання. Але інших документів журналістам не показали. Та й підписи Сироватки на цих паперах викликали певний сумнів.

Другие новости