ПоддержатьУкраїнська

20-річний українець та 15-річна полька намагалися незаконно перетнути кордон заради кохання (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

20-річний українець та 15-річна полька намагалися незаконно перетнути кордон заради кохання (фото)

Державна прикордонна служба повідомила, що заради святкування дня закоханих разом українець та полька намагалися незаконно перетнути кордон.

 Фото: Держприкордонслужба

Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

20-річний українець та його юна 15-річна подруга-полька намагалися незаконно проникнути із Польщі в Україну. А все тому, що батьки дівчини проти їхніх стосунків.

Молодий харків'янин приїхав на заробітки за кордон, там і покохав іноземку. Аби батьки не завадили коханню, вирішили втекти. Оскільки дівчина не мала документів, що дають право на перетинання кордону, молодик запропонував прориватися потайки.

Пара декілька днів ретельно планувала свій маршрут, чим привернула увагу прикордонників оперативних підрозділів, які і поінформували колег про можливе правопорушення.

Закохані перетнули кордон поза пунктом пропуском, однак все одно піймалися. Їх затримали прикордонники відділу «Шегині».

Love Story має неромантичну розв'язку. Тепер іноземку передадуть польським правоохоронцям за угодою про реадмісію. А її повнолітнього супутника чекає відповідальність. Обставини правопорушення встановлюються.

Другие новости