ПоддержатьУкраїнська

У Чернівцях поліцейський поїхав на краденому велосипеді, щоб отримати хабар

StopCor
StopCor

StopCor

У Чернівцях поліцейський поїхав на краденому велосипеді, щоб отримати хабар

Один із працівників міліції поїхав на велосипеді Андрія Брязкала, як потім з'ясувалося, щоб отримати хабар.

У депутата Чернівецької міськради від фракції "Самопоміч" Андрія Брязкала викрали велосипед, пише Depo.Одеса з посиланням на "Молодий буковинець".

Міліція знайшла викрадача і сам велосипед, проте замість того, щоби повернути депутатові транспорт, використала у своїх потребах. Зокрема, один із працівників міліції поїхав на велосипеді Андрія Брязкала, як потім з'ясувалося, щоб отримати хабар. Тепер у депутата немає велосипеда – його СБУ вилучила як речовий доказ, а сам він обурений цією ситуацією.

"За адресою, де я проживаю, у мене був викрадений велосипед. Я написав заяву про те, що таке сталося. Був знайдений викрадач. Це людина віком 16-18 років, якщо я не помиляюся. Він у всьому зізнався. Почалися судові справи, наскільки мені повідомляли, як-то кажуть, заочно. Мене на жодну не було запрошено", - розповів депутат.

"Суть у тому, як працюють правоохоронні органи і як взагалі ведеться робота. Як може людина, працівник міліції отримувати хабар на краденому велосипеді? - І він переходить як речовий доказ у службу СБУ. Це як якась "Поліцейська академія". Можна дивитися, сміятися. Хочу донести людям, щоби вони розуміли, на якому рівні ці всі розслідування проводяться", – каже Брязкало.

Другие новости