ПоддержатьУкраїнська

У столиці злодій вдавав із себе власника чужої квартири

StopCor
StopCor

StopCor

У столиці злодій вдавав із себе власника чужої квартири

У столичній поліції повідомили, що вчора пізно ввечері до Голосіївського управління поліції надійшов виклик про те, що в квартирі багатоповерхового будинку на вулиці Антоновича невідомий розбив вікна, а на інтернет-кабелі намагається втекти. Наразі вже відомо, що затримувати злочинця прибули спецпризначенці КОРД.

Новину повідомляє "Преса України".

Керівник районного управління Сергій Куленко відзначив, що до правоохоронців звернувся господар будинку, який виявив розбите вікно. Підійшовши до вікна, чоловік помітив на вулиці між поверхами невідомого, який на інтернет-кабелі спускався у квартиру поверхом нижче. Зрештою, оглянувши помешкання, подружжя помітило відсутність ноутбука, планшета, телефона та понад 12-ти тисяч гривень.

Крім того відомо, що після здійснення крадіжки в іншій квартирі невідомий намагався покинути квартиру через вхідні двері, проте саме у той момент повернувся сам власник, який відразу ж викликав поліцію та спецпризначенців, які й здійснили штурм квартири та затримали злочинця.

Ба більше, після штурму квартири злочинець намагався обдурити правоохоронців, заявивши, що він є справжнім власником квартири. Цікаво, що після входження спецпризначенців до квартири він був одягнений у халат та курив на кріслі цигарку.

Слідчим вдалося встановити особу злочинця, ним виявився 27-річний громадянин Росії, який вже мав судимості за аналогічні злочини.

У столиці злодій вдавав із себе власника чужої квартири

Нагадаємо, представник генерального прокурора України Лариса Сарган повідомила, що Луценко звільнив слідчого ГПУ, який вкрав талони на бензин.

У столиці злодій вдавав із себе власника чужої квартири

Другие новости