ПоддержатьУкраїнська

Адвокат Савченко подав клопотання про повторне проходження поліграфа підзахисною

StopCor
StopCor

StopCor

Адвокат Савченко подав клопотання про повторне проходження поліграфа підзахисною

Адвокат народного депутата Надії Савченко Костянтин Глоба подав клопотання про повторне проходження поліграфа його підзахисною. 

Про це йдеться на сторінці нардепа у Facebook, передає Depo.ua.

Глоба звернувся з клопотанням до Шевченківського районного суду столиці про призначення повторної судовопсихофізичної експертизи із застосуванням поліграфа для його підзахисної Савченко.

Він додав, що звернувся із клопотанням за ініціативою самої Савченко.

"СБУ робить гучну заяву про те, що все ж таки перший поліграф вдалось провести й експертиза дала результати. В заяві йдеться про те, що поліграф дав результати частково на питання готування до злочину, а от на інші питання Савченко наче почала протидіяти поліграфу", - написав адвокат.

Також адвокат стверджує, що питання, на які нардеп чинила опір, були запропоновані самою Савченко "для об'єктивного дослідження".

"Логічним постає питання, навіщо Савченко виносити на експертизу ряд питань і в результаті протидіяти експертизі саме на ці питання?" - пояснив Глоба.

Зокрема, адвокат оголосив список питань, які мають поставити Савченко.

Зазначимо, що відповідне клопотання, згідно з публікацією на сторінці Савченко, Глоба підписав ще 30 травня, хоча СБУ опублікувала результати перевірки на детекторі брехні 4 червня.

Другие новости