ПоддержатьУкраїнська

Зловмисники з Харкова незаконно переправляли в Україну вихідців з країн "міграційного ризику"

StopCor
StopCor

StopCor

Зловмисники з Харкова незаконно переправляли в Україну вихідців з країн 'міграційного ризику'

Співробітники контррозвідки СБУ припинили діяльність організованого угруповання, учасники якого незаконно переправляли в Україну вихідців з країн так званого "міграційного ризику". Про це повідомляє прес-центр СБУ, передає УНН.

"Правоохоронці встановили, що кілька громадян нашої держави через спеціалізовані ресурси в Інтернеті та особисті контакти отримували замовлення та надалі підробляли документи, необхідні для отримання візи для в’їзду в країну. Виготовлені підробки надсилалися "клієнтам" поштовими службами. Оплата послуг проводилась через банківські картки, оформлені на підставних осіб. За період 2017-2018 років зловмисники встигли "оформити" фальшиві документи понад 500 особам", – йдеться у повідомленні.

Зловмисники з Харкова незаконно переправляли в Україну вихідців з країн ''міграційного ризику''

Оперативники СБ України одночасно затримали у Києві та в Одесі трьох осіб, причетних до організації нелегального бізнесу. Під час санкціонованих обшуків за місцями їх проживання, роботи та у транспортних засобах правоохоронці вилучили значну кількість підроблених документів та обладнання для їх виготовлення.

У ділків, зокрема, виявлено чисті бланки державних установ, банків, комерційних структур, штампи й печатки вітчизняних та іноземних державних органів, відповідне технічне обладнання, принтери, комп’ютерну техніку, банківські карти, їх заготовки, а також обладнання для їх програмування, грошові кошти в сумі близько півтора мільйона гривень.

Крім цього, у фігурантів справи вилучена незареєстрована вогнепальна та травматична зброя, а також набої. У рамках відкритого СБУ кримінального провадження трьом затриманим повідомлено про підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України, та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Зловмисники з Харкова незаконно переправляли в Україну вихідців з країн ''міграційного ризику''

Другие новости