ПоддержатьУкраїнська

"Андрій Єрмак має піти у політичну самоізоляцію", – партія "Голос"

StopCor
StopCor

StopCor

'Андрій Єрмак має піти у політичну самоізоляцію', – партія 'Голос'

Партія "Голос" закликає Андрія Єрмака призупинити виконання повноважень керівника Офісу Президента на час розслідування щодо корупційної справи, де фігурує його брат.

Про це сказала заступниця голови партії "Голос", народна депутатка Інна Совсун, яку цитує пресслужба партії

"Те, що ми побачили на записах – безперечно є підставою для розслідування. Зважаючи на те, якою є роль голови ОПУ в країні, продовження його роботи на посаді є величезним ризиком. Адже розслідування можна використати для тиску на рішення, від яких залежить доля держави.

Саме тому партія "Голос" вважає, що Андрій Єрмак має піти у політичну самоізоляцію. До закінчення розслідування. Команда Зеленського обіцяла нульову толерантність до корупції. Треба просто виконувати обіцянки", - сказала вона.

В партії закликали Єрмака усунутись від роботи та наголосили, що "будь-який відповідальний європейський політик зробив би те саме", передає "УП".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, брат очільника Офісу Президента Дениса Єрмака організував схему з продажу керівних посад в державних установах. Зокрема, посаду голови Адміністрації морських портів України (АМПУ) оцінив у півмільйона доларів та домовився за "угоду" з деким Федором Єфименком.

Другие новости