ПоддержатьУкраїнська

Арестович: Штрафи за в'їзд із ОРДЛО через РФ можуть скасувати влітку

StopCor
StopCor

StopCor

Арестович: Штрафи за в'їзд із ОРДЛО через РФ можуть скасувати влітку

Спікер української делегації у Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що штрафи для українців, які в'їжджають в Україну з ОРДЛО через територію Росії, можуть скасувати. За його словами, це може статися уже влітку. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Дом", передає "РБК-Україна".

 Фото: Апостроф

Спікер української делегації у Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що штрафи для українців, які в'їжджають в Україну з ОРДЛО через територію Росії, можуть скасувати. За його словами, це може статися уже влітку.

За словами спікера, окупанти блокують КПВВ на підконтрольній їм території, і українці змушені їхати на підконтрольну Україні територію через Росію.

"Згідно з чинним українським законодавством громадяни, які виїжджають через територію Росії з ОРДЛО або навпаки в ОРДЛО, штрафуються. Віце-прем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков працює над цією проблемою. Він вважає ситуацію неприпустимою", - зазначив Арестович.

Він повідомив, що питав у віце-прем'єра, коли ця проблема буде вирішена.

"Він сподівається, що влітку ця ситуація буде вирішена", - додав спікер української делегації в ТКГ.

Арестович підкреслив, що зняття цієї заборони доводиться погоджувати більш ніж із 10 відомствами.

Нагадаємо, на Донбасі за минулий тиждень (3-9 травня) вдвічі скоротився пасажиропотік через контрольно-пропускні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ). З семи КПВВ повноцінний пропуск здійснює лише один, ще один - частковий.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент вшанував пам'ять жертв політичних репресій.

Другие новости