ПоддержатьУкраїнська

Бєлов очолить морську адміністрацію? Вирішальне слово за міністром Криклієм

StopCor
StopCor

StopCor

Бєлов очолить морську адміністрацію? Вирішальне слово за міністром Криклієм

Ярослав Бєлов може стати новим головою Державної служби морського та річкового транспорту. Саме він сьогодні набрав найбільшу кількість балів за результатами конкурсного відбору кандидатів на посаду у НАДС. Про це журналістам "СтопКору" стало відомо під час засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби щодо затвердження списку кандидатів.

Це не остаточний результат. На Бєлова та ще 4 кандидатів чекає наступний етап – співбесіда у міністра Криклія.

"Це вже другий відбір. Перший конкурс провалився. Процес був закритий для преси. Цього разу конкурс теж був під загрозою зриву. Під час роботи комісії у будівлі раптово зникло світло", – зазначила журналістка "СтопКору" Алла Легеза.

Ярослав Бєлов – колишній співробітник МЗС. Тривалий час працював в Індії, потім був головою Державного агенства рибного господарства України.

Серед кандидатів був і скандальний проросійський бізнесмен Іван Ніякий. Він став фігурантом розслідування "СтопКору".

https://youtu.be/yEFBK_OmFVc

Ніякий вже перемагав у конкурсі НАДС, однак кандидатура була розкритикована міністром інфраструктури Владиславом Криклієм, який розповів про те, що Ніякий намагався "агресивно захопити посаду".

Попри це бізнесмен знову подався на конкурс і був допущений.

Довідково: Ярослав Бєлов з 2010 року працював у Секретаріаті Кабінету міністрів України.

З кінця 2010 року обіймав посаду старшого юриста ТОВ "Юридична компанія "МОРІС ГРУП".

З 2011 року працював на керівних посадах у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 2013 по 2017 роки перебував на дипломатичній службі.

13 грудня 2017 року призначений Кабінетом міністрів України на посаду Голови Державного агентства рибного господарства України (Розпорядження КМУ №889-р від 13.12.2017).

Другие новости