ПоддержатьУкраїнська

Бригинець підмітив цікаві "випадковості" у несподіваній смерті Чуркіна

StopCor
StopCor

StopCor

Бригинець підмітив цікаві 'випадковості' у несподіваній смерті Чуркіна

Раптова і загадкова смерть постпреда РФ в ООН Віталія Чуркіна після публічної заяви про існування листа Віктора Януковича на ім'я Володимира Путіна з проханням ввести війська в Україну додала "інтриги" в справу про агресію Кремля.

Нардеп і журналіст Олександр Бригинець на своїй сторінці в Facebook написав пост про взаємозв'язок між смертю російського дипломата і листом Януковича про введення армії РФ в Україну, пише "Діалог.UA" з посиланням на "ССО-1492News".

Бригинець підмітив цікаві ''випадковості'' у несподіваній смерті Чуркіна

Спочатку Кремль дотримувався версії про прохання президента-втікача про допомогу Москви для відновлення порядку. Пізніше цей офіційний запит був продемонстрований в Радбезі ООН, до слова, документ презентував саме Чуркін. Однак раптово Кремль вирішив кардинально змінити стратегію і відступився.

"Тепер Россі заявляє, що ніякого листа не було. Це хороша і своєчасна новина. Вона демонструє всьому світу, що Путін може офіційно брехати, коли це потрібно: у РФ не було ніяких формальних підстав для втручання у внутрішні справи України ", – заявив Бригинець.

Цікаво, що на тлі зміни тактики поведінки Москви Чуркін, який робив доповідь по Януковичу, раптово помер. Нагадаємо, коментуючи питання про лист Путіну, Янукович переграв сам себе і відверто забрехався. Раніше в Мережі спливли фото цих звернень президента-втікача.

Другие новости