ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо, навіщо Чаус здався молдавським правоохоронцям: суддя-"банкір" не поспішає додому

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо, навіщо Чаус здався молдавським правоохоронцям: суддя-'банкір' не поспішає додому

Адвокати українського судді Миколи Чауса звернулися до керівництва країни з проханням надати їхньому підзахисному політичний притулок. В даний час Чаус знаходиться під арештом, який терміном на 15 днів присудили йому за незаконне проникнення в Молдову. Антикорупційна прокуратура готує документи для екстрадиції судді-втікача на батьківщину.

Про це з посиланням на "Укрінформ" передає "Діалог.UA".

Українська сторона вже передала в Молдову всі документи, які необхідні для екстрадиції Чауса. В даний час молдавські правоохоронці виконують свою частину роботи для проведення процедури. Відзначимо, термін арешту Чауса закінчується 17 березня. Яке рішення буде прийняте після появи прохання про політичний притулок – поки не відомо.

Але після оголошення даного прохання стало ясно, для чого Чаус добровільно прийшов в поліцію Молдови: у скандального судді абсолютно немає ніякого бажання повертатися на Батьківщину. Нагадаємо, Микола Чаус добровільно здався правоохоронцям Молдови. Раніше повідомлялося, що за час перебування в бігах Чаус змінився до невпізнання.

Другие новости