ПоддержатьУкраїнська

Чоловік зі зброєю збирався "підтримати" активістів під ВРУ

StopCor
StopCor

StopCor

Чоловік зі зброєю збирався 'підтримати' активістів під ВРУ

Столичні правоохоронці затримали озброєного молодого чоловіка. Він направлявся до протестуючих під ВРУ. Поліція вже встановила його особу.

Новину повідомила Оксана Блищик, прес-секретар столичної поліції.

21 жовтня правоохоронці Києва помітили підозрілого чоловіка, який прямував до українського парламенту, де зараз проходить акція протесту. З собою у нього виявили гвинтівку з оптичним прицілом, пістолет та ніж.

Чоловіка одразу відправили до управління поліції для проведення першочергових слідчих дій. Він відмовився розкрити свої анкетні дані. Однак, правоохоронці встановили, що затриманий є жителем Одеської області 1993 року народження. За його словами, зброю він придбав недавно.

"З якою метою він приїхав до Києва і чому зі зброєю прибув на Грушевського, буде встановлено під час слідства. Зброю відправимо на експертизу", – відзначили у прес-службі Нацполіції.

Чоловік зі зброєю збирався ''підтримати'' активістів під ВРУ
Чоловік зі зброєю збирався ''підтримати'' активістів під ВРУ
Чоловік зі зброєю збирався ''підтримати'' активістів під ВРУ

Як повідомлялось раніше, з 17 жовтня під стінами ВРУ проходить акція протесту. Прямо на дорозі вулиці Грушевського активісти розмістили наметове містечко. Організаторами протесту є представники різних політичних партій та громадських організацій.

Через дану акцію охорону резиденції президента Петра Порошенка одразу посилили. Нагадаємо, вимога протестуючих – зняття депутатської недоторканності. Крім того, представники політсил закликали створити в Україні антикорупційний суд та змінити виборче законодавство. За словами українського лідера, акція протесту має на меті дестабілізувати ситуацію в країні.

Другие новости