ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині затримали 12 незаконних мігрантів з Росії

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині затримали 12 незаконних мігрантів з Росії

Прикордонники Сумського загону затримали 12 незаконних мігрантів, які потрапили на територію України з Російської Федерації, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ДПСУ.

"Вчора на ділянці відділу "Юнаківка" Сумського загону в ході реалізації інформації офіцерів внутрішньої та власної безпеки ДПСУ, прикордонники затримали 12 осіб азійської зовнішності без документів – 9 чоловіків та 3 жінки. На даний момент тривають фільтраційні заходи, проінформовано представників СБУ та Національної поліції", – йдеться в повідомленні.

Як зауважили в Держприкордонслужбі, Росія протягом багатьох років використовується як відправний пункт нелегальної міграції до країн ЄС.

"Через нескладну процедуру отримання російської візи, громадяни країн постачальників нелегальних мігрантів законним шляхом прибувають на територію РФ. Потім, в обхід пунктів пропуску, намагаються потрапити в Україну. Далі – за допомогою національної діаспори нелегали прагнуть закріпитися в Україні, або ж прямують транзитом до Євросоюзу", – додали у відомстві.

Другие новости