ПоддержатьУкраїнська

Чубаров заявив, що Україну змушуватимуть дати воду в анексований Крим

StopCor
StopCor

StopCor

Чубаров заявив, що Україну змушуватимуть дати воду в анексований Крим

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров не виключає того, що РФ може піти на силові дії, а "третя сторона" переконуватиме Україну відновити водопостачання півострова.

Про це повідомляє "Радіо Свобода", передає "ZIK".

При цьому він закликав бути максимально уважними в найближчі місяці до подій, які будуть пов'язані з поставками дніпровської води в анексований Крим.

"Швидше за все, росіяни можуть залучити третю сторону. Так було вже в 2015 році, коли до Криму перестала надходити електроенергія. Тоді як посередники були, в тому числі, учасники нормандської четвірки. Вони зверталися до президента Порошенка, щоб він забезпечив постачання електроенергії", - зауважив Чубаров.

Він зазначив, що води в Криму незабаром може не вистачати для військових потреб російської армії. Тоді, каже голова Меджлісу, не виключений силовий тиск російської сторони на Україну.

"Я просто виходжу з того, що води в Криму буквально через півтора місяця практично не вистачатиме навіть на військові потреби. Якщо не буде по-іншому вода постачатися до Криму, вони можуть піти на силові дії. Силові дії означають просування військ для забезпечення контролю до тієї місцевості, звідки вода може постачатися до Криму", - додав чиновник.

Другие новости